O firmie

Firma Dastal jest firmą rodzinną i specjalizuje się w produkcji siatek zgrzewanych oraz panelowych systemów ogrodzeniowych. Funkcjonujemy na rynku już od 1992 roku.

Od początku swej działalności położyliśmy szczególny nacisk na wdrożenie nowoczesnych technologii i dzięki ciągłym nakładom inwestycyjnym dysponujemy bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam sprostać zmieniającym się wymaganiom klienta.

Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala na uruchomienie długofalowych seryjnych produkcji, krótkich serii oraz prototypów. Oferując współpracę naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość, krótki termin realizacji powierzonych zleceń, solidność ich wykonania, a co najważniejsze konkurencyjne ceny.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu wszystkich naszych Klientów, dlatego zawsze dostosowujemy swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Dlaczego my ?

Profesjonalizm w działaniu

Jednym z najważniejszych i najistotniejszych czynników w pracy jest podejście. Cechuje nas profesjonalizm, ponieważ swoje usługi świadczymy na najwyższym poziomie – poczynając od projektu, aż po realizację zlecenia.

Atrakcyjne warunki współpracy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, staramy się zawsze oferować im najkorzystniejsze rozwiązania. Atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości realizowanych usług? Z nami to możliwe!

Satysfakcjonujące efekty

Doświadczenie, fachowe podejście i precyzja wykonywanych zadań wpływają na jakość naszych wyrobów. Dążymy do tego, aby wszystkie produkowane przez nas siatki zgrzewane,  ogrodzenia, bramy, przęsła oraz panele były praktyczne, solidne i trwałe.

Dastal Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością

Ceków Kolonia 10
62-834 Ceków
woj. wielkopolskie

NIP: 9681002995

Systemy ogrodzeniowe – panelowe
Tel: +48 604 46 45 99

Siatki zgrzewane techniczne
Tel: +48 600 25 01 30

Księgowość / biuro
Tel: +48 62 76 31 380

Wszystkie zdjęcia i fotografie dostępne na stronie są własnością firmy Dastal. Wykorzystywanie treści i zdjęć bez pisemnej zgody autora zabronione !

Szukaj