Zachęcamy zarówno przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych, do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, a także furtki z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. Sięgamy po tworzywa o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz wynikające z oddziaływania czynników zewnętrznych. Wszystkie produkowane przez nas bramy ogrodzeniowe oraz furtki są wykonywane na zamówienie według indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Są one odpowiednio dobierane do ciężaru i gabarytów zamówionych wyrobów. Wyróżniają się ze względu na stabilność oraz wysokie walory estetyczne. Wypełnienie bram (przesuwnych i dwuskrzydłowych) oraz furtek tworzymy na bazie wzorów ogrodzenia. Dbamy o to, by każdy element wchodzący w skład konstrukcji działał niezawodnie. Poniżej prezentujemy dostępne w ofercie ogrodzenia. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami oraz opisem modelu dwuskrzydłowego oraz przesuwnego. Zapraszamy do współpracy – działamy na terenie Wielkopolski.

Brama przesuwna


Ręczne otwieranie w bramie samonośnej

Brama ręcznie otwierana wyposażona jest w zamek hakowy z wkładką Bębenkową skrzydło bramy przy zamykaniu dochodzi do chwytaka. W bramie z napędem funkcję blokującą pełni napęd.  

Dane techniczne

  • Wysokość bramy H = 1200-2000
  • Szerokość światła bramy L = do 5000  


Brama dwuskrzydłowa


Opcja - brama z funkcją furtki

Dowolny model bramy może być wyposażony w zamek na klucz i klamkę(przykłady zamków w zakładce furtka) . Przy takim sposobie wykonania jedno skrzydło bramy pełni funkcję furtki.

Dane techniczne

  • Wysokość bramy H = 1200-2000
  • Szerokość światła bramy L = do 5000  


Furtka


Dane techniczne

  • Wysokość furtki H = 1200-2000
  • Szerokość światła furtki L = od 800