Przedsiębiorstwo DaStal specjalizuje się tworzeniu specjalistycznych konstrukcji zabezpieczających tereny przemysłowe, publiczne oraz prywatne. Od ponad 20 lat jesteśmy znanym i cenionym na rynku producentem ogrodzeń i siatek zgrzewanych. W swojej ofercie posiadamy również panele i przęsła ogrodzeniowe. Stanowią one nie tylko skuteczne zabezpieczenie danego terenu, ale także oryginalną ozdobę świetnie komponującą się z budynkiem i ogrodem.

Misją naszego przedsiębiorstwa jest dostarczanie Klientom wysokojakościowych ogrodzeń o solidnej i estetycznej konstrukcji. Zależy nam na tym, aby każdy Klient otrzymał systemy ogrodzeniowe na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Co wyróżnia nas na tle innych producentów systemów ogrodzeniowych?

Profesjonalizm w działaniu

Jednym z najważniejszych i najistotniejszych czynników w pracy jest podejście. Cechuje nas profesjonalizm, ponieważ swoje usługi świadczymy na najwyższym poziomie – poczynając od projektu, aż po realizację zlecenia.

Atrakcyjne warunki współpracy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, staramy się zawsze oferować im najkorzystniejsze rozwiązania. Atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości realizowanych usług? Z nami to możliwe!

Satysfakcjonujące efekty

Doświadczenie, fachowe podejście i precyzja wykonywanych zadań wpływają na jakość naszych wyrobów. Dążymy do tego, aby wszystkie produkowane przez nas ogrodzenia, bramy, przęsła oraz panele były praktyczne, solidne i trwałe.