Słupki

Prezentujemy ofertę skierowaną do osób zainteresowanych solidnymi i stabilnymi rozwiązaniami. Proponujemy słupki ogrodzeniowe wyprodukowane z tworzyw odpornych na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego polecamy niezbędne elementy montażowe: obejmy oraz klamry dostępne w wymiarach 60x40, a także stopy z blachy stalowej o przekroju 6x140x60 mm oraz uchwyty hakowe.

W systemach ogrodzeniowych proponujemy słupki z kształtowników prostokątnych 60x40 wyposażone od góry daszkiem z tworzywa sztucznego. Ich wysokości dostosowywane są do wymiarów poszczególnych paneli. W ofercie posiadamy obejmy montażowe pośrednie, końcowe oraz narożne.

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z opcjami mocowań słupków panelowych oraz pozostałymi elementami wchodzącymi w skład systemów ogrodzeniowych. Sięgamy wyłącznie po sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Mogą mieć Państwo pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe wymogi techniczne. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorstwa oraz Klientów indywidualnych.

Opcja mocowań słupków panelowych – na stopie stalowej


System montażu paneli do słupków

Obejma montażowa 60x40


Rodzaje obejm montażowych 60x40


Klamra montażowa 60x40

Uchwyt hakowy