Siatka zgrzewana to produkt wykorzystywany w wielu segmentach rynku. Mają one zastosowanie zarówno w sektorze przemysłowym, jako wypełnienie pojemników siatkowych, nadstawek, przegród, wypełnienie powierzchni magazynowych wysokiego składowania towarów jaki często stanowią solidną konstrukcję ogrodzeń, bram i furtek.

Wszystkie produkty wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji siatek zgrzewanych oraz sprawdzone metody działania. Do realizacji zleceń wykorzystujemy profesjonalne urządzenia spełniające wszystkie normy w zakresie, jakości wyrobu i surowców użytych do ich produkcji, dzięki czemu wszystkie siatki zgrzewane charakteryzuje najwyższa, jakość wykonania, odpowiedni kształt i wielkość oczek.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu wszystkich Klientów, dlatego zawsze dostosowujemy swoją ofertę do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Poniżej prezentujemy specyfikacje techniczną z podstawowymi parametrami siatek, które możemy wykonać.

Siatka ogrodzeniowa

Wytrzymała siatka ogrodzeniowa wciąż należy do najpopularniejszych materiałów używanych w wygradzaniu przestrzeni. Oferowane przez nas systemy ogrodzeniowe można montować na posadzkach, cokołach lub gruncie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także słupki, drut naciągowy, napinacze i inne elementy montażowe, dzięki którym bez trudu założycie solidny płot. Oprócz siatki ogrodzeniowej zgrzewanej, w systemach ogrodzeniowych DaStal znajdują się również solidne panele stalowe, doskonałe do wygradzania terenów użyteczności publicznej, w tym szkół, boisk, urzędów, parków i wielu innych.

Siatka ogrodzeniowa zgrzewana jest bardziej sztywna i kilkunastokrotnie bardziej wytrzymała niż tradycyjna siatka pleciona. Z powodzeniem nadaje się na wygrodzenie działki mieszkalnej lub rekreacyjnej. Odpowiednie zabezpieczenie przed korozją gwarantuje ładny wygląd na wiele lat.

Specyfikacja techniczna

Średnica drutu
d* [mm]
Wymiary
oczek axb [mm]
Wymiary
zewnętrzne siatek* [mm]
od Ø 3,0
do Ø 6,0
20x20
25x25
30x30
35x35
40x40
45x45
50x50
55x55
60x60
65x65
70x70
75x75
80x80
100x100
...
Max długie 3000
Max szeroki 2500
* Wymiary uzależnione od rozmiaru oczek
Siatka zgrzewana może mieć kwadratowe lub prostokątne oczka, co pozwala na ich wszechstronne zastosowanie w przemyśle.

Siatka może być wykończona:
  • drutem na obwodzie, 
  • skrajnie oczkami otwartymi. 

Zabezpieczenie

Cynkowanie ogniowe

Jedną z metod cynkowania, którą wykorzystujemy w naszym przedsiębiorstwie, jest cynkowanie ogniowe, które polega na zanurzeniu elementu danej konstrukcji w wannach wypełnionych odpowiednimi substancjami chemicznymi. Dzięki temu detal jest dokładnie oczyszczany i zabezpieczany przed korozją. Następnie element zanurzany jest w roztopionym cynku, przez co uzyskuje się precyzyjnie nałożoną powłokę cynkową. Otrzymana powłoka ma właściwości antykorozyjne, a także zabezpiecza ocynkowaną powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi czy ścieraniem.

Cynkowanie galwaniczne

Kolejną techniką ochrony elementów stalowych przed korozją jest cynkowanie galwaniczne (nazywane również cynkowaniem elektrolitycznym). Cały proces opiera się na zabezpieczaniu detali warstwą cynku przy użyciu prądu, czyli elektrolizy. Podobnie jak w cynkowaniu ogniowym, w pierwszym etapie elementy zanurzane są w specjalnych substancjach w celu odtłuszczenia i oczyszczenia ich powierzchni z rdzy i zendry. Elementy cynkowane galwanicznie charakteryzuje gładka powłoka, dzięki czemu całość prezentuje się estetycznie i efektownie.


Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami!

Produkujemy siatki wysokiej jakości o szerokim spektrum zastosowań. Posiadamy własny transport, atrakcyjne ceny, upusty dla stałych odbiorców.