Jako specjaliści z zakresu produkcji siatek i paneli ogrodzeniowych proponujemy Państwu sprawdzone i solidne produkty. W ofercie posiadamy wytrzymałe druty proste, odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Powstają z tworzywa, które opiera się działaniu korozji, a do tego pozostaje bardzo plastyczne. Doskonale znoszą nawet duże naprężenia.

Produkowane przez nas wyroby nadają się do stworzenia gęstych siatek ogrodzeniowych. Stosowane druty proste są niezbędne do stworzenia stabilnej, wzmocnionej konstrukcji. Umożliwiają zakładanie dowolnych ogrodzeń, ale posiadają też znacznie szersze, uniwersalne zastosowanie.

Produkty dostępne są w wygodnych paczkach. Średnica wynosi od 2,5 do 6 mm, natomiast długość mieści się między 300 a 400 mm. Druty proste cięte są również na wymiar, zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Nasze produkty spełniają niezbędne wymogi techniczne.

Działamy na terenie Wielkopolski. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i Klientami indywidualnymi.Zapytania proszę kierować na adres firmy dastal@op.pl